Dvi karalienės

ses. Rima Malickaitė

Leidėjas :Tyto alba
Pagrindinis emocijų rodiklis
5/10


Apysaka - Vaikams

Pasitarusi Rapolo šeima nusprendė, kad puiku bÅ«tų auginti dar vieną vaiką. Taip jų namuose atsirado Tėja – pašÄ—lusi mergaitė, visai kitokia, negu Rapolas įsivaizdavo. Smagiai leisdami laiką vaikai vienas kitam krečia pokštus. Atrodo, pokštai jiems ir terÅ«pi, bet kai vienas jų Tėją labai įskaudina, Rapolas susimąsto: kokia naujosios sesės istorija, kur jos mama ir tėtis? Išklausęs Tėjos pasakojimą, Rapolas tetrokšta vieno – padėti jai surasti tikrąją mamą. Štai tada įbrolis ir įseserė kartu su jų bičiule Luka leidžiasi kelionėn į slaptingą akmenuigių karalystę.

Pavojais, apgavystėmis ir sunkumais bus išbandyta jų draugystė ir subrandintos širdys pasirinkti tai, kas iš tiesų gera. Bet ar išsipildys Rapolo troškimas, ar Tėja ras tą, kurią galėtų pavadinti mama?


Visoms dienoms

Ruduo

Savo vaikams

Lengva skaityti

Naujas

Tarp 10 ir 20 eurų

Keletas dienųŠios knygos taip pat galėtų jus sudomintiPakankamai gera motina

Ronja plėšiko duktė

Ugnies naktis

Ledas

Emocijų bibliotekų“ projektas – tai keturių Europos Sąjungos bibliotekų, ieškančių naujų skaitymo skatinimo būdų, tinklas. Projekto metu jose pirmą kartą bus sukurtos fizinės ir skaitmeninės "Emocijų bibliotekos“, kuriose knygos bus suskirstytos pagal jų keliamas emocijas. Bibliotekose taip pat bus organizuojami biblioterapijos užsiėmimai skaitytojams, ypač didelį dėmesį kreipiant į jaunimo auditoriją. Užsiėmimų dalyviai bus skatinami skaityti ir per skaitymą spręsti gyvenime kylančius klausimus.