Bado žaidynės

Suzanne Collins

Leidėjas :Baltos lankos
Pagrindinis emocijų rodiklis
5/10


Distopinis romanas - Paaugliams ir suaugusiems

Kadaise čia buvo Šiaurės Amerika, o dabar ant jos griuvėsių įsikÅ«rė Panemo valstybė. Dvylika skurdžių apygardų valdo turtinga ir techniškai pažangi Sostinė, tuo tarpu rajonų gyventojai kenčia priespaudą ir skurdą.

Kiekvienais metais Sostinė rengia realybės šou, kuriame dalyvauja po vieną berniuką ir mergaitę iš visų apygardų. „Bado žaidynių“ tikslas – suteikti pramogą išlepusiems Kapitolijaus gyventojams ir priminti rajonams apie Sostinės galią bei kadaise žiauriai numalšintą maištą, sunaikinusį tryliktąją apygardą. Žaidynės turi atgrasyti nuo bandymų sukilti.


Savaitgaliams

Pavasaris

Savo pažįstamiems

Lengva skaityti

Å iuolaikinis

Mažiau nei 10 eurų

Keletas dienųŠios knygos taip pat galėtų jus sudomintiRonja plėšiko duktė

Tai, ką patikime vėjui

Apie ungurius ir žmones

Maksas ir 92 musės

Emocijų bibliotekų“ projektas – tai keturių Europos Sąjungos bibliotekų, ieškančių naujų skaitymo skatinimo būdų, tinklas. Projekto metu jose pirmą kartą bus sukurtos fizinės ir skaitmeninės "Emocijų bibliotekos“, kuriose knygos bus suskirstytos pagal jų keliamas emocijas. Bibliotekose taip pat bus organizuojami biblioterapijos užsiėmimai skaitytojams, ypač didelį dėmesį kreipiant į jaunimo auditoriją. Užsiėmimų dalyviai bus skatinami skaityti ir per skaitymą spręsti gyvenime kylančius klausimus.