Kelionė

Beth O`Leary

Leidėjas :Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Pagrindinis emocijų rodiklis
6/10


Romanas - Suaugusiems

Adė su seserimi susiruošia į draugės vestuves Škotijos kaime. Merginų laukia įspÅ«dinga kelionė, bet pačioje jos pradžioje... į jų automobilį atsitrenkia kitas automobilis.

Adė nutirpsta iš netikėtumo, juk avarijos kaltininkas – jos buvęs vaikinas Dilanas, nematytas dvejus metus po traumuojančio išsiskyrimo.

Dilanas su geriausiu draugu taip pat vyksta į vestuves, todėl Adei nelieka kito pasirinkimo, kaip tik pasiÅ«lyti jiems keliauti kartu. Iki kelionės tikslo lieka keturi šimtai mylių – kaip jiems seksis, ar pavyks pasiekti kelionės tikslą, o svarbiausia – ar draugės vestuvėmis baigsis Adės ir Dilano bendras kelias?


Per atostogas

Vasara

Mano draugams

Lengva skaityti

Naujas

Tarp 10 ir 20 eurų

Keletas dienųŠios knygos taip pat galėtų jus sudomintiThe God of Small Things

Kas žmogiuko širdyje

Pažeme

Blogiausi pasaulio vaikai

Emocijų bibliotekų“ projektas – tai keturių Europos Sąjungos bibliotekų, ieškančių naujų skaitymo skatinimo būdų, tinklas. Projekto metu jose pirmą kartą bus sukurtos fizinės ir skaitmeninės "Emocijų bibliotekos“, kuriose knygos bus suskirstytos pagal jų keliamas emocijas. Bibliotekose taip pat bus organizuojami biblioterapijos užsiėmimai skaitytojams, ypač didelį dėmesį kreipiant į jaunimo auditoriją. Užsiėmimų dalyviai bus skatinami skaityti ir per skaitymą spręsti gyvenime kylančius klausimus.